Wynik i opis środowego sparingu

Moderatorzy: kalegZz, czarniatakujoo

czarniatakujoo
Lider Sekcji
Posty: 7
Rejestracja: ndz 14 sty 2018, 20:15

Wynik i opis środowego sparingu

Post autor: czarniatakujoo » czw 22 mar 2018, 16:25

Cześć wszystkim. ;)
Wczorajszy sparing z drużyną Ultimatum został rozegrany na dwóch mapkach:
1. Inferno- zakończony remisem, co już wskazywało na to od samego początku, ponieważ żadna z drużyn nie zdołała zdominować spotkania.. Połowa zakończyła się wynikiem (8:7) i można powiedzieć, że walczyliśmy runda za rundę.
Druga połowa to już inna historia.. Udało nam się zdominować pierwszą fazę połówki i doprowadzić do wyniku (15:9), gdy już spodziewaliśmy się domknięcia mapy Inferno, wtedy drużyna Ultimate pokazała ładną grę po stronie terro robiąc COMBACK ISRAEL!!! Po zaciętych rundach i niemożliwych clutchach zakończyło się remisem.

https://imgur.com/a/B9jMt

2. Train-mapka, która jak nam sie wydawała będzie łatwo wygrana przez drużyne Ultimate lecz znowu połowa mapy zakończyła się nieznaczącym wynikiem (8:7). Wynik bliski.. Chociaż tutaj przebieg spotkania wyglądał inaczej, wygrywaliśmy na przemian seriami rund. Po zmianie stron udało nam się przechylić szale zwycięstwa na naszą stronę.. Wynik tego nie oddaje (16:11), ale spotkanie było bardzo wyrównane ponownie, ponieważ rundy były wygrywane na sekundy, czy clutchami 1 na 1, co dało dobre widowisko wszystkim widzom.

https://imgur.com/a/t5ehF

Bardzo dziękujemy drużynie Ultimatum za wyrównaną grę i ciekawe zagrania. Myślę, że to nie ostatni nasz sparing z ich drużyną.

Dziękuję za uwagę.
Pozdrawiam wszystkich klanowiczów!!!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość